Fotbal – pohár Josefa Masopusta 2017/2018

Další ročník soutěže pro střední školy se uskutečnil pod naším vedením 5. 4. 2018 na fotbalovém hřišti SK Pchery.

Ve skupině jsme si poradili se všemi soupeři bez obdržené branky a porazili nejprve SOŠ a SOU Kladno Dubská 1:0 (M. Donát), poté SPŠ a VOŠ Kladno 2:0 (Čermák, Šrédl) a na závěr OA Slaný 1:0 (M. Donát).

V semifinále jsme jasně přehráli tým SPŠS a OA Kladno 3:0 (Šrédl, O. Dojcsán, Čermák), finále nám ovšem herně nevyšlo a zaslouženě jsme prohráli se Sportovním gymnáziem 1:2 (Š. Dojcsán).

Obsadili jsme tak 2. příčku.

Sestava: Zápotocký (4.C), Povolný (3.B) - Čermák (1.A), Zíka, M. Donát (1.B), Slabý (1.C), Rubáš (O5), Šrédl (2.C), Prošek (O6), Jizba (3.A), Š. Dojcsán, O. Dojcsán, Šulc (3.B), Dáňa (O7), Tirol (4.C).

Poděkování za rozhodování patří Tomáši Oubrechtovi (O7), kterému vypomáhal Honza Zíka (1.B). Za pomoc s organizací děkuji Tomáši Plecitému (3.A).

8. dubna 2018

Mgr. Robert Pečonka