Frankofonie 2012

Zuzka Mandlíková z O7 se letos účastnila celorepublikové soutěže pro studenty francouzského jazyka Frankofonie 2012. Soutěž se skládala z vědomostního kvízu a výtvarné soutěže a byla pořádána Ministerstvem zahraničních věcí spolu s Ministerstev školství, mládeže a tělovýchovy, Francouzským institutem a Velvyslanectvím Francouzské republiky v Praze.

Zuzka v celorepublikové konkurenci obsadila druhé místo a 20. března se zúčastní slavnostního vyhlášení výsledků na Ministerstvu zahraničních věcí. Navázala tak na loňské čtvrté místo Petry Voráčkové z O8.A.

Zde se můžete podívat na plakát (foto s básničkou), se kterým se Zuzka soutěže zúčastnila.

Zuzce děkujeme a gratulujeme k úspěchu.

13. března 2012

PhDr. Tereza Černá (gymnasiumkladno cz alt64 tereza cerna)