SOČ - Tvůrčí dílna řešitelů SOČ a konzultantů

Dva studenti Gymnázia Kladno byli vybráni jako účastníci projektu "Tvůrčí dílna řešitelů SOČ a konzultantů". Projekt pořádá Sdružení na podporu talentované mládeže ČR ve spolupráci s Ústřední komisí SOČ a MŠMT ČR.

Z každého kraje se účastní tři studenti. Za středočeský kraj byli vybráni krajskou tajemnicí SOČ Mgr. Štěpničkovou dva studenti z naší školy: Karolína Koblová (O7.A) do přírodovědné sekce a Pavel Tomáško (O7.A) do technické sekce.

Cílem tohoto projektu je motivovat zájemce SOČ k další odborné práci. V rámci projektu, který se koná v Brně 9.-11. 12. 2005, proběhne tématicky zaměřené semináře, které budou orientované na praktické postupy. Semináře a dílny povedou pedagogové vysokých a středních škol, případně odborníci z výzkumu a odborné praxe. Účastníci se budou věnovat základům odborné práce, metodám výzkumu, zásadám úspěšné prezentace výsledků odborné činnosti a dalším aspektům vědecké práce.

26. listopadu 2004

Mgr. Jaroslava Klibániová (gymnasiumkladno cz alt64 jaroslava klibaniova)