Matematická olympiáda 2007

Kategorie Z6

Janusz Wijas z primy obsadil v okresním kole MO velmi pěkné 2.-3. místo a ztratil jediný bod. Pavlína Muchová spolu s Jaromírem Rohlenou skončili na 4.-6. místě.

Kategorie Z7

Radka Cieslarová ze sekundy vybojovala v okresním kole MO 1. místo a na pěkném 3. místě skončila její spolužačka Anna Nedvědová.

Kategorie Z8

I v této kategorii jsme v okresním kole MO získali cenné kovy. Na 1.-3. místě se shodně umístili s plným počtem bodů Jindřich Škripko z O3.A a jeho spolužačka Radka Trojanová. Jediný bod ztratil Zdeněk Trojan a obsadil tak 4.-6. místo.

Kategorie C

Petr Čermák (O5.A) se stal vítězem krajského kola 56. ročníku MO kategorie C a na vynikajícím druhém místě se umístila Kateřina Štěpánková (O5.A). Gratulujeme! Petr současně obdržel pozvání na celostátní soustředění nejlepších řešitelů krajských kol MO kategorií B a C, které proběhne ve dnech 29. 5. až 5. 6. v Jevíčku.

Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!

Kategorie A

I v letošním školním roce nás vzorně v krajském kole MO kategorie A reprezentovali Rudolf Rosa a Jindřich Libovický z třídy O8.A. Obsadili 3. a 4. místo! Děkujeme a přejeme hodně úspěchů u maturity a při studiu na vysoké škole!

30. dubna 2007

RNDr. Jana Kolínská