Tablo 4.B.

Tvořit tabla je tradice, která například v Praze příliš zavedená není. Přitom je to vizitka nejen pro autory samotné, ale i pro školu – všichni mohou posoudit kreativitu studentů a jistě sami uznáte, že tabla gymnázií jsou obvykle ta nejlepší. S nejlepším svědomím jsme vytvořili tablo, které můžete vidět v lékárně Centrum. Jako reklamu na školu (se kterou se s těžkým srdcem loučíme) jsme se přihlásili do dvou soutěží: do regionální soutěže Sedmička ve stejnojmenných novinách a tradiční internetové soutěže na Rajčeti. Dát nám hlas kliknutím na odkaz nestojí víc času než přečtení tohoto článku, podpoříte nás?

Děkuje kdysi dávno 1.B, o něco později 2.B, ještě loni 3.B a dnes již maturující 4.B

11. května 2010