Nový projekt Erasmus+

Naše škola ve spolupráci s neziskovou organizací FOUR LINKS nabízí již počtvrté možnost účastnit se projektu ERASMUS+. Tentokrát jsme dokonce dostali možnost vybrat si téma projektu. Po rychlém průzkumu v několika třídách většinu z dotázaných v nabídce zaujalo „Kritické myšlení“, takže se můžete hlásit na mezinárodní projekt POWER OF ATTENTION, probíhající na Slovensku.
Celý projekt probíhá v angličtině a pro účastníky je úplně zdarma. Má to bohužel jediný háček – projekt začíná ke konci našich jarních prázdnin; věřím však, že se to zájemcům podaří nějak skloubit. Určitě to stojí za to - ze všech předchozích projektů se naši studenti vrátili nadšení. Pokud tedy máte zájem, prostudujte informace v přiloženém letáku , co nejdříve mě kontaktujte přes Teams, protože počet míst je omezený.

25. ledna 2023

Mgr. Veronika Mandlíková (gymnasiumkladno cz alt64 Veronika Mandlikova)