Úvod | Aktuálně | Výuka | Úspěchy | Přijímačky | Fotogalerie | Fórum | Projekty | Různé | English
Rozdělení prvních ročníků 08/09 do tříd

Rozdělení studentů je zatím pracovní, je možné, že ještě budou změny. Dělení probíhá na základě výběru jazyků (a jazykové úrovně) tak, aby bylo možné vyhovět co největšímu počtu studentů.

Použité zkratky

AZ
Anglický jazyk začátečníci
AMP
Anglický jazyk mírně pokročilí
AP
Anglický jazyk pokročilí
FJZ
Francouzský jazyk začátečníci
FJMP
Francouzský jazyk mírně pokročilí
NJZ
Německý jazyk začátečníci
NJMP
Německý jazyk mírně pokročilí
NJP
Německý jazyk pokročilí
RJZ
Ruský jazyk začátečníci
RJMP
Ruský jazyk mírně pokročilí

1.A

Jméno První jazyk Druhý jazyk
1. Bechnerová Michala AP NJMP
2. Bílek Marek AMP FJZ
3. Bouzek Tomáš AP NJMP
4. Čermáková Kateřina AP NJP
5. Černá Gabriela AMP FJMP
6. Eisner Jakub AP NJMP
7. Fišerová Kateřina AP NJMP
8. Fraj Jakub AP NJMP
9. Gligičová Sabina AP NJP
10. Hájková Kristýna AP NJP
11. Hammerbauer Martin AP NJMP
12. Holeček Jaroslav AP FJZ
13. Husak Vladimír AP FJZ
14. Chalupecká Klára AP NJMP
15. Kubincová Kateřina AMP FJZ
16. Kuna Dominik AMP FJZ
17. Langmajer Michal AMP FJZ
18. Mejtská Johana AP FJZ
19. Neumann Radim AMP FJZ
20. Pacovská Lucie AP NJMP
21. Paiskr Jiří AMP NJP
22. Rosenkrancová Dita AP NJMP
23. Routa Antonín AP NJMP
24. Sedlmajerová Klára AMP FJZ
25. Svobodová Kateřina AP FJMP
26. Škrabská Sabina AP FJMP
27. Tauchenová Nikola AP FJZ
28. Tučková Petra AP FJMP
29. Ungerová Anna AP FJZ
30. Vampolová Monika AP NJMP
31. Vlasáková Gabriela AMP NJMP

chlapci: 12, dívky: 19
AP: 22, AMP: 9, FJMP: 4, FJZ: 1, NJMP: 12, NJP: 4

1.B

Jméno První jazyk Druhý jazyk
1. Bejček Jiří AMP NJZ
2. Beránek Martin AP RJMP
3. Burger Tadeáš AMP NJZ
4. Cibíková Simona AMP NJZ
5. Černá Eliška AMP NJZ
6. Dědič Jaroslav AP NJZ
7. Dolenský Ondřej AP NJZ
8. Gibiš Filip AMP NJZ
9. Haberzettl David AMP NJZ
10. Hamouz Jiří AMP NJZ
11. Chalupová Barbora AMP NJZ
12. Jabůrek Václav AP RJMP
13. Kopecká Barbora AP NJZ
14. Koula Tomáš AP NJZ
15. Koulová Kateřina AP NJZ
16. Kratochvílová Alena AP RJZ
17. Kubovic Jan AP RJMP
18. Kučera Tomáš AMP NJZ
19. Kučerová Zita AMP RJZ
20. Leksa Ladislav AMP NJZ
21. Mauerová Veronika AP RJZ
22. Míčková Kristýna AP NJZ
23. Pavlíčková Kateřina AMP RJZ
24. Poleno Vojtěch AMP RJZ
25. Šenfeld Filip AMP NJZ
26. Vaňková Soňa AP RJZ
27. Veiner Jakub AP NJZ
28. Vlčková Karolína AMP NJZ
29. Zítková Anna AP RJMP
30. Zobal Vladimír AMP RJZ

chlapci: 17, dívky: 13
AP: 14, AMP: 16, NJZ: 19, RJZ: 7, RJMP: 4

1.C

Jméno První jazyk Druhý jazyk
1. Bartošová Adéla AMP NJZ
2. Březinová Anna AMP FJZ
3. Burian Petr AMP NJZ
4. Bůžková Jitka AMP FJZ
5. Crhová Kristýna AZ NJZ
6. Čermáková Veronika AMP FJZ
7. Dubravská Tereza AMP FJZ
8. Dubská Jana AMP NJMP
9. Dubská Lucie AMP NJZ
10. Holubářová Anna AZ NJMP
11. Honsová Kristýna AMP NJZ
12. Horová Klára AMP NJMP
13. Jiránková Aneta AMP FJZ
14. Konupka Lukáš AMP NJMP
15. Koubková Lucie AMP NJZ
16. Linhartová Kateřina AMP FJZ
17. Loukotková Klára AMP FJZ
18. Lungerová Nikola AMP FJZ
19. Pártl Aleš AMP NJZ
20. Patáková Michaela AMP FJZ
21. Pečonka David AMP NJMP
22. Popelková Kateřina AZ NJMP
23. Pospíšíl Michal AMP NJZ
24. Pucholtová Lenka AZ NJMP
25. Řehořová Lenka AMP FJZ
26. Srpová Kristýna AMP FJZ
27. Šimůnková Hana AMP FJZ
28. Táborská Karolína AMP FJZ
29. Zdych Radim AMP NJMP
30. Žofák Petr AMP NJZ

chlapci: 7, dívky: 23
AZ: 4, AMP: 26, FJZ: 13, NJZ: 9, NJMP: 8

24. června 2008

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)

Alpiq
generální partner školy

Sambar sport
sponzor školy

© Gymnázium Kladno 2004-2020
Kontakty    Partneři    Webmasteři    Novinky    Vyhledávání (pre-alfa)