Anglická konverzace 2005 - velký úspěch

Úspěšná sezóna pro cizí jazyky vyvrcholila 4. 5. 2005, kdy vítězka krajského kola soutěže v angličtině Kateřina Štěpánková (O3.A) dokázala v tvrdé konkurenci 13 dalších vítězů ze všech krajů republiky získat pomyslnou bronzovou medaili. Konkrétní odměnou jí byla plná taška zajímavých a užitečných knižních publikací a videokazeta v angličtině, hlavně pak ale pocit, že cílevědomá a svědomitá příprava se vyplatila a byla po zásluze oceněna.

Umístění je o to cennější, že v kategorii IIB jako terciánka patřila k nejmladším účastníkům. Doufejme, že to povzbudí i další dobře jazykově vybavené studenty naší školy, aby na sobě více pracovali a v příštím školním roce vytvořili zdravé konkurenční prostředí ve všech třech kategoriích soutěže.

Za předmětovou komisi angličtiny Katce gratuluji a přeji hodně dalších úspěchů. Díky za vzornou reprezentaci školy a díky také Craigu Morganovi za účinnou pomoc a práci v porotách ve školním, okresním i krajském kole.

5. května 2005

Mgr. Anna Kolářová (gymnasiumkladno cz alt64 anna kolarova)