Úvod | Aktuálně | Výuka | Úspěchy | Přijímačky | Fotogalerie | Fórum | Projekty | Výročí | English
O škole Kontakty Sdružení rodičů Informace o škole, řády Ke stažení Stravování Školská rada Různé Výroční zprávy ECDL Harmonogram školního roku 18/19 GDPR
Sdružení rodičů
Aktuální informace ze Sdružení rodičů

Příští schůze

Příští schůze Sdružení rodičů při Gymnáziu v Kladně se koná dne 4. 2. 2019 (změna) od 16:00 hodin pro maturanty a jejich třídní a od 17:00 schůze sdružení ve sborovně školy.

Všichni jsou zváni (pozvání platí i pro studenty školy).

Předchozí schůze Rady rodičů při Gymnáziu v Kladně se konala dne 17. 12. 2018 od 17:00 hodin ve sborovně školy.

Složení výbu Sdružení rodičů

Od 1.7.2018 nastává změna ve složení výboru Sdružení rodičů.Po 11 letech odchází paní Martina Pekařová, které tímto děkujeme za její práci pro Sdružení rodičů.

V tomto složení bude pracovat výbor Sdružení rodičů od 1. 7. 2018

Stanovy srdužení

Prohlédněte si stanovy sdružení.

Se zástupci Sdružení rodičů můžete komunikovat prostřednictvím elektronické pošty gymnasiumkladno cz alt64 radarodicu.

Žádost o finanční příspěvek

Pro získání finančního příspěvku z rozpočtu Sdružení Rodičů, prosím, dodržujte předepsaný postup

.

Doplnění postupu