O škole Kontakty Sdružení rodičů Informace o škole, řády Ke stažení Stravování Školská rada Různé Výroční zprávy ECDL Harmonogram školního roku 23/24 GDPR
Sdružení rodičů
Aktuální informace ze Sdružení rodičů

Příští schůze

Příští schůze Sdružení rodičů při Gymnáziu v Kladně se koná v pondělí 15.4.2024 od 17:00 ve sborovně školy.

Všichni jsou zváni (pozvání platí i pro studenty školy).

Předchozí schůze se konala 19.2.2024 od 17:00 ve sborovně školy.

Příspěvky

Letošní školní rok 2023/24 se opět vybírá příspěvek ve výši 700 Kč na žáka.

Pro zjednodušení plateb příspěvků jsme připravili možnost platby přes platební bránu Středočeského kraje. Ta umožňuje mimo jiné také platbu kartou, Apple Pay a Google Pay

Odkaz zde:

Platebni portal

Prosíme uhradit do konce řijna 2023 bezhotovostně na účet Sdružení rodičů při Gymnáziu z.s.

2802334626/2010, do poznámky/zprávy uvést CELÉ JMÉNO STUDENTA VČETNĚ TŘÍDY, kterou navštěvuje.

Složení výboru Sdružení rodičů

Od 1.7.2023 nastává změna ve složení výboru Sdružení rodičů.Po 8 letech odchází paní Mgr. Kateřina Kofláková, které tímto děkujeme za její práci pro Sdružení rodičů a studenty Gymnázia.

V tomto složení bude pracovat výbor Sdružení rodičů od 1. 7. 2023

Stanovy srdužení

Prohlédněte si stanovy sdružení.

Se zástupci Sdružení rodičů můžete komunikovat prostřednictvím elektronické pošty gymnasiumkladno cz alt64 radarodicu.

Žádost o finanční příspěvek

Pro získání finančního příspěvku z rozpočtu Sdružení Rodičů, prosím, dodržujte předepsaný postup.

Doplnění postupu

Tento postup je rozšířen o doplnění (10. 4. 2017) – týká se žádostí nad 20 000 Kč

Zprávy o činnosti Sdružení rodičů a finanční zprávy

Zápisy ze schůzí