O škole Kontakty Sdružení rodičů Informace o škole, řády Ke stažení Stravování Školská rada Různé Výroční zprávy ECDL Harmonogram školního roku 19/20 GDPR
Informace o stravování ve školních jídelnách YMCA, SOSÍK a 2.ZŠ

Jídelna 2.ZŠ Kladno

Ve školním roce 2019/2020 bude opět nabízeno stravování na 2.ZŠ. Podrobnosti naleznete na webových stránkách jídelny: www.2zskladno.cz/zs/jidelna/.

Stručně

YMCA

Školní jídelna YMCA, K Nemocnici 2007 a školní jídelna DM, 5. května 1870 nabízí všem studentům kompletní obědy za 33 Kč podle vlastního výběru.

Jídelní lístek na týden dopředu je k dispozici v jídelně a na stránkách jídelny.

Podrobnosti naleznete v letáku (PDF), můžete si také stáhnout přihlášku ke stravování.

Sosík

Domov mládeže při Střední průmyslové škole stavební a Obchodní akademii, Kladno, Cyrila Boudy 2953, 272 01 Kladno nabízí všem studentům kompletní obědy za 33 Kč (mladší 15 let 27,50 Kč) podle vlastního výběru.

Podrobnosti naleznete: Informace pro strávníky pro školní rok 2019/20 (pdf), na www.sosik.cz, můžete si také stáhnout přihlášku ke stravování.

Noví strávníci musí odevzdat vyplněnou přihlášku, potvrzenou školou nejpozději do 13. září  2019. Po tomto datu budou noví strávníci přijati pouze v případě nenaplnění kapacity školní jídelny. Přihlášky podávají pouze noví strávníci.

28. srpna 2019

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)