Poznej a chraň Projekt "Budeme na očích" Fond Hejtmana Lidice fond primátora Experimentem k hlubšímu poznání Rozvoj ŠVP Albatros Aktivní Kladno Archiv projektů Tajemství žlutého kontejneru – dotace města Využití dotací města Projekt Šablony pro SŠ 2017 – 2019 Využití dotací města 2 Využití dotací města 3 Využití dotací města 4 Využití dotací města 5 Využití dotací města 6 Využití dotací města 7 Využití dotace města 8 Využití dotace města 9 Projekt Vzdělávání IV. Využití dotace města 10
Tajemství žlutého kontejneru – dotace města
Projekt Žlutý kontejner – spolupráce s Městem Kladno

Město Kladno nám umožnilo díky dotaci obohatit laboratoř biologie o nové pomůcky - zakoupili jsme binokulární mikroskopy STM 70224 a STM 704 LED ACU Intraco v hodnotě 10.000 Kč. Zakoupené binokulární mikroskopy využíváme pro práci v přírodovědném kroužku SOVY. Dále je využíváme pro přípravu nadaných studentů reprezentujících školu i město v přírodovědných soutěžích. Studenti kroužku a studenti se zájmem o Ochranu životního prostředí se v loňském roce podíleli na společném projektu Magistrátu města Kladna a Gymnázia Kladno "Tajemství žlutého kontejneru"

Projekt "Tajemství žlutého kontejneru" se zabýval tříděním plastů v období jednoho měsíce na třech odlišných lokalitách - ke shrnutí
Lokality na mapce se liší, jsou v zástavbě rodinných domků nebo na sídlišti či v centru - mapa (jpg).
Týmy vypracovaly přehled obsahu kontejnerů z lokalit - tabulky (pdf).
Nejmladší členové přírodovědného kroužku sepsali, co do tříděného odpadu nepatřilo - co bylo navíc (pdf).

21. prosince 2013

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)
RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)