Poznej a chraň Projekt "Budeme na očích" Fond Hejtmana Lidice fond primátora Experimentem k hlubšímu poznání Rozvoj ŠVP Albatros Aktivní Kladno Archiv projektů Tajemství žlutého kontejneru – dotace města Využití dotací města Projekt Šablony pro SŠ 2017 – 2019 Využití dotací města 2 Využití dotací města 3 Využití dotací města 4 Využití dotací města 5 Využití dotací města 6 Využití dotací města 7 Využití dotace města 8 Využití dotace města 9 Projekt Vzdělávání IV. Využití dotace města 10
Využití dotací města 4
Nové pomůcky na poznávací, výzkumnou a expediční činnost přírodovědného kroužku Sovy a USB mikroskopy

Na návrh Komise pro životní prostředí Rady města Kladna jsme získali dotaci na pomůcky. Žádali jsme Radu pro životní prostředí o pomůcky, které budeme využívat na poznávací, výzkumnou a expediční činnost přírodovědného kroužku Sovy organizovaném při gymnáziu v Kladně.

Vzhledem k velkému úbytku hmyzu, bychom se v programu kroužku rádi více věnovali entomologii. Zakoupili jsme tyto pomůcky: UV lampy na lákání hmyzu, exhaustory na lov a studium hmyzu, plátno na lov nočního hmyzu k expedičnímu využití a entomologické síťky. Také nyní můžeme rozšířit práci s pomůckami řady Vernier.

Na kroužku nově využíváme USB mikroskopy Levenhuk, které jsou vhodné i do terénu. Snažíme se dále podporovat zvláště nadané studenty se zájmem o přírodní vědy a ochranu životního prostředí a udržitelného rozvoje. Naším oblíbeným heslem je „Poznej a chraň!“ (ČSOP).

Scratch Scratch

13. listopadu 2019

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)