Poznej a chraň Projekt "Budeme na očích" Fond Hejtmana Lidice fond primátora Experimentem k hlubšímu poznání Rozvoj ŠVP Albatros Aktivní Kladno Archiv projektů Tajemství žlutého kontejneru – dotace města Využití dotací města Projekt Šablony pro SŠ 2017 – 2019 Využití dotací města 2 Využití dotací města 3 Využití dotací města 4 Využití dotací města 5 Využití dotací města 6 Využití dotací města 7 Využití dotace města 8 Využití dotace města 9 Projekt Vzdělávání IV. Využití dotace města 10
Poznej a chraň
Zpráva o realizaci projektu ekokurz - "Poznej a chraň"

Vícedenní ekologické kurzy jsou realizovány v rámci projektu "Poznej a chraň", řešícího širší problematiku EVVO pro nižší i vyšší třídy gymnázia.

Hlavním partnerem projektu Ekokurz - "Poznej a chraň!" (PDF; 120 kB) je Město Kladno, které přispělo dotací Rady města. Dalšími partnery při realizaci projektu jsou studenti a jejich rodiče podílející se na financování ubytování a dopravy. Dále přispěla Rada rodičů Gymnázia Kladno na drobné odměny za soutěže. Stěžejním tématem v roce 2010 bylo řešení krizových situací. Zvláště jsme se zaměřili na výuku první pomoci.

Ke stažení nabízíme podrobný manuál (PDF; 1,6 MB) k přípravě a doporučenému průběhu ekokurzu a sestřih (MP4; 37 MB) z ekologického kurzu.

29. srpna 2011

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)