Kritéria přijímacího řízení Přihláška ke studiu Přípravný kurz k přijímacím zkouškám Informace ze třídních schůzek prvního ročníku Výsledky přijímacího řízení
Přípravný kurz k přijímacím zkouškám
Informace o průběhu přípravných kurzů na PZK (pouze pro čtyřleté studium)

Přijímačky nanečisto!

Podle plánu kurzů se 7. 2. 2024 od 15:00 hodin budou konat Přijímačky nanečisto. Vzhledem k délce testů (MAT 70 minut, ČJ 60 minut) bude lekce končit až v 17:30 hodin.

Pro ty, co nemohou z vážných důvodů konat testy v tomto termínu, je určen náhradní termín na 14. 2. 2024 ve stejném čase. Vyhodnocení pak bude odesláno těmto žákům mailem.

Povolenými pomůckami při konání testů je pouze modře či černě píšící propisovací tužka (nelze používat gumovací pera či fixky), u matematiky navíc obyčejná tužka a rýsovací potřeby. U zkoušky je zakázané používat slovníky, Pravidla českého pravopisu, kalkulačku či matematicko-fyzikální tabulky. (www.cermat.cz)

Děkujeme za pochopení.

Přípravné kurzy poběží dle plánu od 1. 11. 2023 (informace viz přihláška)

Vážení rodiče, milí uchazeči.
. Stáhněte si informace a přihlášku na přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Přihlašujte se pomocí e-mailu zasláním potřebných údajů (nemusíte vyplňovat přímo přihlášku).

Informace k platbám za přípravné kurzy pro příjímací zkoušky probíhající na Gymnáziu Kladno ve školním roce 2023/24.

Prosíme uhradit do 31.10. 2023 bezhotovostně na účet Sdružení rodičů při Gymnáziu z.s.
č. účtu 2802334626/2010, variabilní symbol 202324, do poznámky/zprávy uvést PZK/celé jméno žáka/ZŠ, kterou aktuálně navštěvuje. Př. PZK/Novák Ondřej/7. ZŠ

22. ledna 2024

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)