Šachová simultánka v Lidicích

Památník Lidice připravuje čtvrtý ročník šachového turnaje pro mládež „Lidická simultánka 2014“.

V Lidické galerii se 22. února 2014 od 11:00 hodin uskuteční tradiční turnaj mladých šachistů ve věku do 18 let. Hráči se utkají na 20 šachovnicích v simultánní partii s mezinárodní velmistryní Julií Kočetkovou (ELO 2354).
Svoji účast závazně potvrdil i bývalý mistr světa Anatolij Karpov, který turnaji poskytl trvalou záštitu a zúčastnil se osobně všech předchozích ročníků Lidické simultánky. Zájemci se mohou přihlásit s prostřednictvím přihlášky umístěné na webu Památníku Lidice. První přihlášky hráčů už pořadatelé obdrželi.

Prodrobnosti naleznete v originální pozvánce.

1. prosince 2013

PaedDr. Zuzana Vlčková (volny cz alt64 zuzvlc)