Spolupracujeme s odborníky

V minulých dnech naši školu navštívili odborníci z oboru mineralogie RNDr. J.Špalek a RNDr. I.Szegény.

Mnoho hodin věnovali kontrole našich mineralogických sbírek, kde v některých případech bylo třeba přeurčit či doplnit stávající informace. Nyní tedy máme dokonalou evidenci minerálů, našlo se i několik velice zajímavých "kousků". Při práci jim pomáhali studenti se zájmem o mineralogii a anorganickou chemii. Během této spolupráce získali neocenitelné poznatky. Ještě budeme muset doupravit vitríny, tak aby působily více esteticky.

Děkujeme odborníkům za čas, který nám věnovali, a těšíme se na další spolupráci.

11. října 2013

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)