Gympl Times

Vážení studenti a drazí návštěvníci těchto stránek. Jak již mnozí vědí, na škole se snažíme vytvářet školní časopis s názvem Gympl Times, zaměřený na studentskou tvorbu. Zatím jsme vydali dvě čísla a třetí již je na cestě. Radi bychom tímto přizvali všechny, kteří se s námi chtějí na projektu podílet. Kdokoliv chce přispívat je vítán. Zatím se snažíme sbírat příspěvky od studentů a zvyšovat úroveň časopisu. Časem bychom však chtěli časopis rozšířit o několik dalších stránek a půjde-li vše dobře. Tak i rozšířit mimo hranice školy. Pokud nevidíte důvod proč spolupracovat pak vězte, že je to dobrá zkušenost, která Vám může otevřít dveře do mnoha škol, zejména z oboru žurnalistiky. Pokud byste rádi přispívali nebo získali další informace stačí se jen ozvat jednomu z organizátorů časopisu.

Časopis naleznete v článku Gympl Times (Úvod).

25. ledna 2013

Karolina Procházková, bývalá O8 (2016) (gmail com alt64 karolina n prochazkova)
Jakub Nedvěd (seznam cz alt64 s JakubNedved)