Recyklohraní 2011 - sběrný den

Naše škola se účastní již po dobu několika let projektu Recyklohraní.

V rámci projektu sbíráme baterie do zelených nádob v severním křídle školy. Drobný elektroodpad můžete nosit, v průběhu celého školního roku, do červené nádoby na zadním schodišti, v prvním patře.

V průběhu listopadu až ledna letošního roku se budeme účastnit soutěže Věnuj mobil. Použité mobily, které nechcete, noste do školy a odkládejte je buď u prof. Pelikánové nebo ve speciální krabici v přízemí školy.

V rámci recyklohraní řešíme úkoly, za které také získáváme body.

Získané body můžeme proměňovat za odměny, dlouho jsme šetřili na "fotbálek", který nyní stojí v prvním patře u tělocvičny.

Nejvíce bodů lze získat za vyřazené monitory a televizory. Proto vyhlašujeme sběrný den na monitory a televizory na úterý 1. listopadu na školním dvoře. Přivezte vyřazený monitor nebo televizi, budou ekologicky zlikvidovány a ještě pomůžete získat body na další atraktivní ceny.

21. října 2011

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)