O2 adoptivními rodiči!

Sekunda se stala na rok rodiči roztomilého nočního zvířátka. Celé adopci předcházela úspěšná dobrovolnická akce, kterou inspirovalo jedno z témat jejich anglické učebnice - "Helping". Možná si ještě pamatují návštěvníci posledního vánočního koncertu na téměř profesionálně horlivé, úslužné a vstřícné osoby nabízející za dobrovolnou cenu domácí vánoční cukroví a teplé nápoje. Opravdu každý student ze třídy přispěl určitým způsobem a výsledkem všeho byla částka 2000 Kč, která, jak se již předem určilo, putovala na konto pražské zoo.

Asi nejsložitějším bodem celé akce se ukázala volba vyvoleného adoptovaného jedince, kde v napínavém finálním hlasování maki trpasličí zvítězil těsně nad mambou zelenou.

Odměnou nejen pro třídu je celoroční předplatné časopisu Trojský koník a dvě celoroční vstupenky do pražské zoo. Třída O2 se stala navíc držitelkou certifikátu a portrétu svého svěřence a její jméno bude též uvedeno po dobu jednoho roku na cedulce u výběhu.

Na používání vstupenek i časopisu mají sice přednostní právo adoptivní rodiče, ale pokud bude mít kdokoli ze studentů či zaměstnanců naší školy o zapůjčení zájem, obojí lze proti podpisu vypůjčit v kabinetě č. 22 (prof . Vosátková).

"Helping" to vlastně přece všechno začal, ne?

3. února 2010

PhDr. Zuzana Vosátková