Schiller-rap 2008

V mezinárodní soutěži Schiller-rap postoupil mezi 10 nejlepších student našeho gymnázia Vítek Pešta (O7.A). Úkolem soutěžících bylo zhudebnit (zarapovat) libovolnou Schillerovu báseň v němčině.

Vítězem této soutěže se stane ten finalista, který získá nejvíce hlasů. Prosíme podpořte svého spolužáka, bude vám vděčný za každý hlas.

Náš soutěžící zhudebnil báseň An Minna a v soutěži má nick Indy songo/Tschechien.

Na stránkách s hlasováním je občas problém poslechnout si nahrávku, proto uvádíme další odkaz, kde si ji můžete bez problémů poslechnout.

3. prosince 2008

Mgr. Radana Litmanová (gymnasiumkladno cz alt64 radana litmanova)