Vyřazování maturantů 2008

Předání maturitních vysvědčení a vyřazení maturantů se uskutečnilo odpoledne dne 22. 5. 2008. Slavnostně naladění maturanti a jejich blízcí se shromáždili v aule školy, aby se tak uzavřela jedna etapa v životě studentů tříd 4.A, 4.B a 4.C.

Pěvecký sbor pod vedením prof. Kuny zazpíval studentskou hymnu.

Jedinečnost tohoto okamžiku byla umocněna přítomností pana primátora Ing. Dana Jiránka, který v krátkém projevu oslovil studenty a popřál, aby se jim dařilo v dalších životních krocích.

Paní ředitelka RNDr. Milena Minaříková vyjádřila spokojenost s výsledky našich absolventů a poté jim předala maturitní vysvědčení, která jsou pro většinu z nich jen prvním krokem k budoucí profesi.

Sváteční chvíli nenahraditelným, velmi citlivým a sugestivním způsobem moderovala prof. Milada Pochmanová.

Své slovo ke studentům jako již tradičně přednesl i Craig Morgan.

V další části programu byli oceněni studenti, kteří se významným způsobem podíleli na prezentaci své třídy či celé školy v různých aktivitách.

Dovolila jsem si k tomuto příspěvku vybrat ještě citát pro naše současné i budoucí absolventy:
Představ si, že stojíš na prahu nevídaného úspěchu, jasný a krásný život ti leží u nohou. Tak vstaň a čiň se! -- Andrew Carnegie

Poznámka: Na webových stránkách neumisťujeme všechny fotografie. Pokud budete mít zájem o další fotky ze zahájení maturit, jejich závěru a více fotek ze slavnostního vyřazení, kontaktujte prosím Zuzanu Vlčkovou. Nebo si zajděte ještě do školy, domluvte se s kantory a najdete fotky na společném disku N v sekci foto. Fotky nejsou dokonalé, ale možná najdete nějakou dokumentární, která mohla uniknout všem Vašim fotografům.

8. června 2008

PaedDr. Zuzana Vlčková (volny cz alt64 zuzvlc)