Vánoční volejbalový turnaj 2006

V pátek 22. 12. 2006 proběhl v budově gymnázia již třetí ročník volejbalového turnaje O cenu doktora Jirky Mencla. Letošního ročníku se zúčastnilo rekordních 16 týmů a hlavně díky perfektní práci organizátorů (kterými byli Jakub Krabec, Jiří Mencl mladší a Tomáš Pelc) se všechno stihlo odehrát do třetí hodiny odpolední a bez jakýchkoli problémů.

A nyní již k výsledkům:

1. místo: Sál království - Svědkové Jehovovi
(Mencl, Krabec, Pelc, Scheiner, Levá, Kotvová)

2. místo: KPDK (Klub přátel destilační kolony)
(Jerman, Kohout, Krupička, Mňuk, Hartman, Holý, Jansa, Macháčková, Hrabětová, Heroldová)

3. místo: Antitučňáci
(Gálová, Vacek, Pešta, Froňková, Calta, Jánský, Sýkora)

Ukázalo se, že studenti našeho gymnázia jsou ve volejbalu skutečně velmi zdatní, turnaj byl opravdu vyrovnaný a divácky zajímavý, obzvlášť obě semifinále rozhodlo jen pár bodů. Nicméně vítězný tým měl celou dobu všechno naprosto pod kontrolou a pro vítězství si kráčel s jistotou favorita, ve finále pak konečně ukázal svou plnou sílu, když konsternovaný tým KPDK přímo rozdrtil 25:16 a 25:9.

Chtěl bych ještě poděkovat dobrovolným rozhodčím a obracečům stavu utkání, kteří se svých rolí zhostili se značnou profesionalitou. A vyřizuji vzkaz od profesora Jiřího Mencla, který děkuje všem zúčastněným a těší se na příští rok.

Na příští ročník se samozřejmě těší i celý vítězný tým, který se sice zase bude jmenovat úplně jinak, ale na síle tím vůbec neztratí. Takže pomalu začněte trénovat.

1. ledna 2007

Jakub Krabec, bývalá O8.A (2009)