Poznávací zájezd do jižní Anglie a Cornwallu – změna

Londýn

Naše škola pořádá 22. – 29. 4. 2024 zájezd do Jižní Anglie a Cornwallu. Po cestě do Anglie strávíme i jeden den v Bruggách, v Anglii pak navštívíme mimo jiné Stonehenge, Exeter, ojedinělý ekologický komplex Eden Project (viz foto níže) a samozřejmě i Londýn. Podrobný program najdete ZDE.

Londýn

Studenti budou ubytovaní v rodinách s plnou penzí (snídaně a večeře v rodinách, oběd formou balíčku) a v Bruggách v hotelu F1 se snídaní.

Cena celého zájezdu je 13 150 Kč + vstupy. Cena zájezdu bude uhrazena ve dvou zálohových splátkách.

První splátku 5 000 Kč je nutné zaplatit do 15.10. a zbytek do 15.2. 2024. K účasti studentů ve věku 18 a více let se váže příplatek za ubytování a stravu v hostitelských rodinách ve výši 200 Kč /osoba/noc. Pro speciální diety (bezlepková, diabetická, potravinové alergie atd) je příplatek 230 Kč/osoba/noc.

Přihlašování na zájezd bylo ukončeno, protože zájezd byl během chvíle zaplněn.

Zde vidíte výsledky (bude opět funkční jen po přihlášení do Microsoft 365).
Pokud neznáte své přihlašovací údaje, přijde Vám za chvíli email na adresu, kterou jste zadali.
Zatím máme slíbených 43 míst v autobuse, díky mimořádnému zájmu budeme jednat o navýšení kapacity autobusu. A pro ty, na které se teď nedostane, se pokusíme brzy opět něco uspořádat.

Vyplněním tohoto formuláře jste se přihlásili na tento zájezd. Přihlášením se také zavazujete k uhrazení obou splátek ceny zájezdu.

14. září 2023

Mgr. Veronika Mandlíková (gymnasiumkladno cz alt64 Veronika Mandlikova)