Logická olympiáda

Rádi bychom pozvali žáky školy k účasti v soutěži Logická olympiáda pořádané Mensou Česko.

KAŽDÝ soutěžící se musí letos opět registrovat na www.logickaolympiada.cz. Registrace z minulých let nejsou platné! Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2023. Rodiče dětí mladších 15 let poprosíme i o souhlas s použitím osobních údajů dětí pro účely soutěže. Do registračního formuláře je nutno zadat jméno, příjmení a e-mail rodiče. Na emailovou adresu rodičů pak bude zaslaná prosba o souhlas rodičů s použitím osobních dat dětí, který udělí kliknutím na linku v emailu. Bez tohoto souhlasu se dítě nemůže zúčastnit soutěže. Na profilu v seznamu žáků uvidíte seznam přihlášených žáků školy (černé písmo) a z toho žáci, kteří nemají potvrzený souhlas jsou v seznamu zapsáni odlišnou barvou (šedivá).

Další informace o Logické olympiádě 2023 a důležité termíny jsou uvedeny na webu soutěže.

5. září 2023

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)