Stravování ve školním roce 2023/24

V příštím školním roce se nebudou přijímat noví strávníci v jídelně SOS. Pro stávající strávníky se nic nemění.

Z dopisu
RNDr. Václava Opatrného, ředitel školy SOS

V novém Školním roce nebudeme moci bohužel ke stravování v naší školní jídelně přijmout žádného nového strávníka z vaší školy. Optimisticky jsme předpokládali, že koncem tohoto školního roku bude provedena plánovaná rekonstrukce školní jídelny a nejpozději od října bude jídelna se zvýšenou kapacitou opět v provozu. Ale lhůty stavebního řízení (stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele, schvalovací řízeni) jsou nepříjemně dlouhé. Nenaplnil se tak předpoklad, že vyhovíme všem zájemcům z letošního a minulého roku z našich obou škol.

omlouvám se za tuto vzniklou situaci. Mě samotného to velmi mrzí adouflím, že naše další spolupráce bude probíhat v přátelském duchu. Pokud dojde k nějaké (pozitivní) změně, budu Vás ihned informovat.

Stejně jako v uplynulých letech odchází z obou škol malé množství stravujících se studentů. Neumístíme ani všechny zájemce o stravování u nových studentů z naší školy. Našim studentům musíme dát ve stravování přednost.

24. dubna 2023

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)