Erasmus + Gateways to Arts

Pro ty nejodvážnější a nejrychlejší studenty: dostali jsme jako škola nabídku několika posledních volných míst v projektu ERASMUS+ věnovanému vizuálnímu umění – mezinárodní projekt Gateways to Arts pořádaný 3. – 14.12. na Slovensku - viz přiložené info.

Od účastníků projektu se očekává vysoká samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost – na projektu nebude přítomen pedagogický dozor z naší školy. Odměnou vám bude deset dní plných nezapomenutelných zážitků, nových zkušeností, přátelství a v neposlední komunikace pouze v angličtině. Zkrátka bude to stát za to - soudě podle nadšených reakcí osmi studentů z O4 a O5, kteří se v úterý vrátili z podobného projektu.

Pokud je vám 15 – 20 let a máte zájem, co nejdřív mi napište zprávu na Teams. Při výběru studentů bude hrát roli pořadí přihlášení, ale i dosavadní bezproblémové plnění studijních povinností a výše absencí.

17. listopadu 2022

Mgr. Veronika Mandlíková (gymnasiumkladno cz alt64 Veronika Mandlikova)