Den jazyků

Den jazyků již brzy!

Projektovým dnem si připomeneme zářijový Evropský den jazyků a vy se můžete těšit na bohatý program. V rámci divadelního představení se projedete Evropou a navštívíte všechny evropské země, jejichž jazyky se u nás ve škole vyučují. Nakouknete do pařížského Moulin Rouge, budete svědky významného setkání ve Vídni, prožijete chvíle napětí v ruském lese a určitě se budete dobře bavit v liverpoolském baru.

Na chodbách si nezapomeňte pročíst plakátky, na kterých najdete informace a návody, které se budou hodit ke splnění částí soutěžního kvízu. Třeba to budete zrovna vy, koho ze správných luštitelů vylosujeme!

A potěšíme i gurmány – od velké přestávky startujeme ochutnávky pochutin, pocházejících z různých částí Evropy.

Věříme, že si zážitkový projektový den společně užijeme!

Den jazyků

17. října 2022