Získali jsme 9. místo v Čerstvém MaSe!!!

Matematická soutěž MaSo, pořádaná Matematicko-fyzikální fakultou UK Praha pro čtyřčlenné týmy složené napříč třídami, proběhla v celé ČR ve středu 11.5. v počtu 321 týmů, tj. 1284 „vybraných nadšených matematiků“. Nominovaná jsme za Gymnázium Kladno měli dvě družstva.

„Smyčky“ vedla z kvarty Maruška Kekulová, z tercie zde byly Melisa Yükselová a Magda Kameníková, tým doplnil Ondra Šafus ze sekundy, jako nejmladší člen týmu. „Sovy“ vedla Sára Dubecká z kvarty, z tercie zde byli Jirka Smetana a Kristián Winter, ze sekundy Kryštof Švarc.

Výsledky jsou bombastické!

Družstvo Smyčka je DEVÁTÉ v ČR!

Ani družstvo Sovy se neztratilo a bylo 27 na Matfyzu a v první třetině pole za celou republiku.

Děkujeme za účast a reprezentaci!

Ať žije matematika!

29. května 2022

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)