Knihy pro Ukrajinu

Podpořte s námi občany země, kteří se ze dne na den ocitli ve válečné situaci a nyní musí přežít ve výjimečně složitých podmínkách. Během příštího týdne bude umístěna speciální kasička v 1. patře u sborovny. Za vaše dobrovolné příspěvky si jako bonus můžete vybrat z pestré nabídky knih se samolepkou v ukrajinských barvách, které budou rozmístěny po škole. Doporučená (minimální) částka za knihu je 50 Kč.

Vybraný obnos bude zaslán na účet sbírky SOS Ukrajina, kterou organizuje Člověk v tísni.

Věříme, že společně v Měsíci knihy, kterým březen již tradičně je, dokážeme propojit chuť číst s chutí pomáhat.

Děkujeme!

2. března 2022