Volitelné předměty – dvouleté – 2. kolo

Volitelné předměty s menším počtem než 6 studentů budou zrušeny.

Seznam přihlášených naleznete pro kontrolu v následujících odkazech. Z důvodů zabezpečení je možné se na tento soubor podívat pouze v rámci přihlášení na účet portal.office.com: dvouleté volitelné předměty (pdf).

Dále byly zbylé volitelné předměty rozděleny do dvou bloků po osmi. Bohužel nemůžete navštěvovat dva volitelné předměty v jednom bloku (rozvrh). Toto rozdělení postihlo 18 lidí viz soubor, kteří musí jeden z předmětů zvolit znovu a 2 kterým se volitelné předměty otevřely, ale nemohou je navštěvovat oba, protože jsou v jednom bloku.

Bloky

Blok1Blok2
SBIO 1aSBIO 2
SBIO 1bSZKA 2
SCHE 1SCHE 2
SFYZ 1OPSY 2
SMAT 1SMAT 2
SINF 1SANJ 2
KPPP 1OZEM 2
SSV 1SSV 2

Vysvětlivky

SBIO – Seminář z biologie (otvírají se tři)
SFYZ – Seminář z fyziky
SMAT – Seminář z matematiky
SSV – Seminář ze společenských věd (otvírají se dva)
SCHE – Seminář z chemie (otvírají se dva)
KPPP – Kapitoly z psychologie, psychodiagnostiky a pedagogiky
OPSY – Seminář z obecné psychologie
SINF – Seminář z informatiky
OZEM – Obecný zeměpis
SANJ – Seminář z anglického jazyka
SZKA – Seminář k přípravě na zkoušky z angličtiny

Seznam otevřených volitelný předmětů i se jmény žáků naleznete v následujícím souboru. Z důvodů zabezpečení je opět možné se na soubor podívat pouze v rámci přihlášení na účet portal.office.com: 21_22_d3r_jmena.pdf
.

Budou vytvořeny nové ankety, ve kterých si Ti, kterým se vybraný volitelný předmět(y) neotevřel(y), zvolí jiný(é). Někdo máte anketu s jedním výběrem, jiný se dvěma viz tabulky.

Pokud byste nedostali přístup k anketě ozvěte se. Anketa bude přístupná až v pátek večer (od 20:00). Termín ukončení je 13. 4. 2021

8. dubna 2021

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)