Literárně-interpretační workshop

Dne 7. května 2019 připravili členové a studenti katedry bohemistiky Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem speciálně pro žáky naší školy unikátní akci – literárně interpretační workshop. Naši studenti se stali přímými účastníky netradičního přístupu k výuce literatury, když nejprve během dopoledne absolvovali seminář „Fikční světy literatury a filmu" pod vedením Mgr. Jiřího Kotena, PhD. a seminář „Murakamiho tajemný svět" pod vedením PhDr. Pavla Horkého, PhD. Odpoledne pak následovala soutěžní hra „Po stopách...", v rámci které studenti naší školy plnili úkoly v prostorách vědecké univerzitní knihovny.

Podrobnosti o workshopu naleznete na webové stránce UJEP

Fotografie z obou akcí si můžete prohlédnout na

21. května 2019

PhDr. Lukáš Eichenmann (gymnasiumkladno cz alt64 Lukas Eichenmann)