Sportovní soutěže listopad – prosinec 2018

Basketbal

Dne 29. 11. 2018 se představily naše basketbalistky na krajském kole v Nymburku. Dokázaly postoupit ze skupiny, po porážce v semifinále a výhře v závěrečném utkání o 3. místo obsadily nakonec hezkou bronzovou příčku.

Školu reprezentovali:

Vejvodová, Chuchlerová A. (obě O4), Machalíková (O5), Kratochvílová, Pilařová, Šmídová (vš. 1.B), Chuchlerová T. (O6), Alscherová, Kadlecová (obě 2.B)

Šachy

Šachisté reprezentovali školu nejprve vítězně na okresním kole v Dělnickém domě 28. 11. 2018 a téměř stejně úspěšně i na kole krajském v Neratovicích 13. 12 .2018 (2. místo). Díky skvělým výsledkům si zajistili účast na republikovém finále příští kalendářní rok.

Školu reprezentovali:

Přibylová (2.C), Tajovská (O8), Varadi (O7), Mezera (O6), Mošovský (O3), Kripner (O8 – jen OK), Brukner (O8 – jen KK)

Florbal

Dne 4. a 6. 12. 2018 se konala florbalová okresní kola ve sportovní hale na Stochově. Obě naše družstva obsadila shodně 5. místo, což je zejména u chlapců zklamáním, jelikož obhajovali prvenství z loňského ročníku.

Školu reprezentovali:

Chlapci: Novák (1.A), Šebela, Černý (oba 1.C), Kiml (2.B), Rudovský (O6), Mlejnek (3.A), Makovička D. (3.B), Molhanec, Plášek (oba O7), Makovička M. (4.A), Sedláček (4.B), Volprecht (O8)
Dívky: Cajthamlová, Černá (obě 1.B), Pelikánová, Rendlová (obě O7), Slabá, Nováková, Sováková, Volfová (vš. 4.B), Machová, Mirčevská, Brucknerová, Hamplová (vš. 4.C)

Volejbal

Posledním sportem, který byl na programu v letošním kalendářním roce, byl volejbal. Obě naše družstva ovládla okresní kola (29.11. 2018 chlapci, 13. 12. 2018 dívky – oba turnaje SH Stochov) a dostala tak možnost nás reprezentovat na kolech krajských. Ta se konala v Rakovníku, chlapci obsadili slušné 4. místo (4. 12. 2018), děvčatům se podařilo dosáhnout skvělého úspěchu a zvítězit (14. 12. 2018). Děvčata postoupila do kvalifikace o republikové finále.

Školu reprezentovali:

Chlapci: Albrecht (O4), Sláma (1.C), Kunc (3.C), Nekvinda (O7), Robovský, Kripner, Herman (vš. O8), Mezera (O6 – jen KK)
Dívky: Pourová (3.A), Hrušková (3.B), Raichová A., Raichová T. (obě 3.C), Pelikánová, Rendlová (obě O7), Slabá, Volfová (obě 4.B), Kroupová, Brtová (obě O8), Mirčevská (4.C – jen KK).

19. prosince 2018

Mgr. Robert Pečonka