Halloween zahájil 5. rok Aktivního Kladna

AK slaví v letošním roce 5 let od svého vzniku, během kterých jeho členové obohatili školu o tradici několika nových a velmi populárních akcí jako je Halloween, Mazané Velikonoce a Májový koncert, na které je zvána i veřejnost. Další pěknou tradicí se stal i Vánoční bazar knih.

Již 3. ročník strašidelné akce Halloween v gymplu přivedl do naší školy spoustu hostů, které čekala krásně vyzdobená škola plná strašidel všeho druhu, výborné stylové občerstvení v kavárně U Kostlivce, kde hráli a zpívali naši šikovní zpěváci a hudebníci. Návštěvníci si mohli nasbírat na 5 soutěžních stanovištích razítka a proměnit je ve stylovou odměnu.

Zájemci se nechali namalovat a vyfotit s halloweenskými proprietami v tajemné atmosféře našeho ústavu. Všechny fotografie si můžete prohlédnout na
fb AK Facebook na fb Gymnázia Facebook

Tato akce zahájila letošní projekt naší spolupráce s domovem seniorů Centrin Unhošť a s Dobrovolnickým centrem v Kladně, pro které budeme vybírat na našich letošních akcích po celý školní rok.

Děkujeme za vaše první dobrovolné příspěvky a těšíme se na vás na našich dalších akcích!

5. listopadu 2017

PhDr. Zuzana Vosátková