Soutěž v německém jazyce. Němčinář roku

Studenti našeho gymnázia se zúčastnili celonárodní soutěže Němčinář roku. Soutěž probíhala on-line, testy byly vypracovány lektory němčiny jazykové školy AKCENT International House Prague a prověřily praktické znalosti, dovednosti a zkušenosti nabytými při studiu německého jazyka.

Celkově se zúčastnilo 113 škol z celé republiky, naše škola se umístila na 26. místě, a v rámci Středočeského kraje tak získala 3. místo. Celkem se zúčastnilo 1736 studentů, náš student Dominik Ledvinka skončil na neuvěřitelném 6. místě.

Škole byl předán zástupcem organizátora soutěže následně certifikát. Blahopřejeme a děkujeme všem studentům, kteří se svou účastí zasloužili o pěkné umístění, konkrétně D. Ledvinkovi (O6), O. Binhackovi (O6), J. Poupovi (O6), T. Kořánové (O7), K. Vítkové (O7), M. Müllerovi (3.A), L. Malcové (4.C), Phuongu Nguyen Huu (4.B), J. Hamanovi (08), A. Ksiazcsak (O8).

Certifikát – německý jazyk

13. června 2016

Mgr. Radana Litmanová (gymnasiumkladno cz alt64 radana litmanova)