Aktivní Kladno seniorům

Dne 1. 10. 2015 (Den seniorů!) navštívili členové skupiny Aktivní Kladno seniorské středisko Fontána v Kladně, aby předali za účasti zástupce magistrátu a Kladenského deníku speciální dárek – 50 lístků na seniory zvolené představení ve Stavovském divadle v Praze včetně autobusové dopravy a programu pro každého. Částku na pořízení tohoto zážitku studenti vysbírali během loňských tří akcí zahrnutých do programu Pomáhej! Zajistili občerstvení při vánočním koncertu gymnázia, uskutečnili velikonoční soutěž mazanců a uspořádali Májový koncert. Partnerská banka částku zdvojnásobila a studenti tak mohli splnit přání seniorům. Všem, kteří jakýmkoli způsobem podpořili naše aktivity, velmi děkujeme a věříme, že podobným způsobem budeme pokračovat i dál.

Fotografie a další podrobnosti:

9. října 2015

PhDr. Zuzana Vosátková