Pozvánka na Májový koncert

Dovolujeme si pozvat všechny příznivce hudby a naší školy na premiérový Májový koncert, který se bude konat ve středu 13. 5. 2015 od 18 hodin v aule Gymnázia Kladno. Jedná se o akci pořádanou v rámci 115. výročí založení naší školy se speciálním cílem: dobrovolné vstupné bude totiž použito na charitativní projekt s názvem S.r.o.❤ (Spolu, rádi, od srdce), o kterém se můžete dočíst v záložce projektů Aktivní Kladno.

Lístky si nemusíte rezervovat, místa se budou obsazovat postupně při Vašem příchodu.

Věříme, že i netradiční jarní koncert Vám přinese příjemné hudební zážitky a že si k nám v roce výročí najdou cestu i naši bývalí absolventi.

Májový koncert 2015

Za přípravný tým.