Úvod | Aktuálně | Výuka | Úspěchy | Přijímačky | Fotogalerie | Fórum | Projekty | Různé | English
O škole    Stránky    Ostatní    Sovy    Burza    Kladno    KMD    
Stránky
Diskuse o stránkách - co by se dalo zlepšit a podobně

Vložit nový příspěvek

Vložit nový příspěvek

              

Zobrazení příspěvků

23. 12. 2011, 9:53
David Cenný (murin cz alt64 murin)
krátká zpráva pro Martina Bezecného:

Nesmysl.
19. 12. 2011, 15:25
:-D Lukáš Hromadník (gmail com alt64 lukas hromadnik)
Martine, ty si vážně hnidopich:-D
19. 12. 2011, 0:20
:-) Martin Bezecný (durin cz alt64 durin)
Zdravím,
asi poprvé v životě jsem si přečetl úvodní text na hlavní stránce. Budu asi hnidopich, ale jelikož na stránky chodí i "nekladeňáci", myslím, že by se měl opravit kladenský dialekt "...jedné z nejnápadnějších a architektonicky nejvýraznějších budov na Kladně..."
na Kladně / v Kladně
9. 12. 2011, 17:59
B-) Palec (gmail com alt64 malecektomas)
Snad se mi podařilo vyřešit (aspoň částečně) problém s jedincem mezi námi, který postrádá vychování a slušnost. Pouze připomínám: Pokud se tu objeví nějaké neslušné příspěvky a objevíte je dříve než moderátor, napište mu mail a hlavně nereagujte do fóra.
2. 10. 2011, 21:47
Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 pe)
2Aja: Děkuji
2Jonáš: Děkuji
2. 10. 2011, 21:33
Ája (seznam cz alt64 aja semencova)
Chci jen upozornit na překlep a případné opravení - v aktualitách je špatně napsaný datum k přednášce z oboru psychosomatické medicíny (v pdf je už pak dobře).
1. 10. 2011, 15:26
B-) Palec (gmail com alt64 malecektomas)
@Jonáš: Není ani v seznamu členů profesorského sboru... Chtělo by to s tím opravdu něco udělat. :-)
27. 9. 2011, 18:22
:-) Jonáš
Ad Aktuálně – nepovinná angličtina: Nepíše se náhodou náš rodilý mluvčí Cruse bez „i“? Já si to vždycky pletl, tak nechci znít chytře, když se docela dobře můžu mýlit, ale …
10. 9. 2011, 20:26
:-) Zuzana Vlčková (volny cz alt64 zuzvlc)
To Peli, já vím, ale myslím, že alespoň ti žáci (nemohu použít slovo studenti, ač ho běžně nesprávně používám) , které učím mne znají jménem i příjmením.
10. 9. 2011, 10:52
Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 pe)
2Zuzana Vlčková:
Aby Ti někdo mohl říkat paní Vlčková, tak by nejprve musel vědět, že se tak jmenuješ.
Stává se, že občas to ani žáci (nemohu použít slovo studenti, protože ze zákona jimi nejsou), které učíš, nevědí.
8. 9. 2011, 23:15
Zuzana Vlčková (volny cz alt64 zuzvlc)
Dovoluji si také ještě zareagovat na email pravda.láska, která zřejmě má zvítězit nad námi zamindrákovanými kantory, kteří si dovolují nechat si říkat "profesor". My, kterých se to týká, naštěstí rozumíme tomu, co napsali v příspěvcích naši kolegové. Osobně jsem potěšena pokud mne žáci vůbec nějak osloví a naprosto stejně je mi milé oslovení paní učitelko jako paní profesorko ( z tradice). A snad by mne nejvíc potěšilo, kdybychom tyhle "pseudo-tituly", které se stávají čas od času předmětem neopodstatněné kritiky, zaměnili za oslovení "paní Vlčková" apod., ač to není v naší školní tradici zvykem.
8. 9. 2011, 16:51
B-) Palec (gmail com alt64 malecektomas)
Omlouvám se za dočasnou nedostupnost stránek, chybu jsem opravil. Úplná hloupost, měl bych se stydět, že mě to nenapadlo předem.
1. 9. 2011, 23:56
B-) Palec (gmail com alt64 malecektomas)
Díky tomu, že mi Beruška nahlásila problém s přispíváním do fóra, jsem chybu odstranil. Mail na mě tu na stránkách nevisí jenom tak. Čím dřív se někdo ozve, tím dřív to dám do pořádku. :-)
24. 8. 2011, 11:19
Růžičková Ladislava
K "mluviti pravdu..." Jestliže mě kádruje odvážný anonym,který ani neumí český jazyk,chci zůstat jen obyčejnou a "prolhanou" profesorkou.Pro NEZNÁMÉHO doporučuji vyhledat odbornou pomoc,nejlépe u psychiatra.Růžičková
23. 8. 2011, 8:45
:-) PaedDr.ZdeněkŽelezný (gymnasiumkladno cz alt64 zdenek zelezny)
K "mluvit pravdu...". Kolegyně Scheirichová mne předběhla v odpovědi.Souhlasím s ní v její argumentaci.
Podle zákonů ČR je titul"profesor"určen pouze jmenovaným vysokoškolským učitelům z celého žebříčku vyučujících VŠ. Jazyk,zejména hovorový a běžný společenský styk v mezilidských vztazích ( v našem případě učitel - žák )se zákonem více než jedno století neřídí. Slova "profesor"nebo "student" jako
součást oslovení na českých středních školách má dlouhou tradici.Myslím si, že v úředním styku, označení na dveřích pracoven nebo jako součást podpisu se s diskutovaným titulem na škole nesetkáme. Ani nás nezničí oslovení"pane učiteli", což se méně často ale také stává. Jedna technická
připomínka :pro mne je lží, schovávat se se za mnohoznačnou emailovou adresu(pravda.laska@qmail.com).V tom máš, Věro, pravdu, raději měl zůstat anonymem. Železný
23. 8. 2011, 6:52
Věra Scheirichová (seznam cz alt64 verasch)
Pedagog, který dosáhl nejvyššího vysokoškolského titulu (který je mu udělován prezidentem republiky) je Profesor, tedy s velkým P. Středoškolský pedagog dle tradice je profesor s malým p. Pravda, že za komunistů bylo nutno vzdělané lidi zadupávat do země a tudíž žádní středoškosští profesoři nebyli (podobně jako byla snaha o zavedení titulů "promovaný lékař" atd)
Jaký je přesně zákonný název nevím, a je mi to jedno. Právě tak říkám těm, které na gymnáziu učím studenti, ačkoliv myslím, že podle různých dokumentů jsou to žáci. A pokud je mi známo, ještě ten "student" nikomu nevadil.
A když už jsme u toho mluvení pravdy - "mluvit pravdu i o sobe, ucitele" je zajímavé jméno. To jste klidně mohl zůstat anonym.
22. 8. 2011, 0:07
B-) Palec (gmail com alt64 malecektomas)
2mluvit pravdu: Kloním se k názoru, že je to o zvyku a tradici. Tak nám to bylo i při nástupu na gymnázium předkládáno.

Diskuze na toto téma jsou snadno k vygooglení. Tahle je jedna z prvních, asi největší.

http://www.ontola.com/cs/musim-ucitele-na-gymnaziu-oslovovat-pr
21. 8. 2011, 22:47
mluvit pravdu i o sobe, ucitele (gmail com alt64 pravda laska)
Dobry den,
rad bych se zeptal zejmena vedeni gymnazia a take jeho UCITELSKEHO sboru: "Proc si nechate rikat "profesori" a "profesorsky sbor", kdyz jste jen UCITELE?" Tedy stredoskolsti ucitele. Vzdyt titul PROFESOR je vyhrazen jen vyjimecnym VS ucitelum a vedcum po uspesnem absolvovani narocneho profesorskeho rizeni?
Zda se mi, ze podobnymi "malymi" lzi mlade lidi uz od mala deformujete. Jak Vam pak maji zpetne duverovat, kdyz i ve sve kvalifikaci si hrajete na neco, co nejste?
Najdete odvahu mi odpovedet?
20. 8. 2011, 14:58
B-) Palec (gmail com alt64 malecektomas)
2Lukáš: Napsal jsem ti mail. Zajímá mě obojí, protože úprava burzy je jedna z věcí, kterou jsem měl také rozplánovanou. Přidání místnosti do fóra bylo ovšem řádově levnější z hlediska programátorského času.
20. 8. 2011, 13:00
:-) Lukáš (gmail com alt64 lukas hromadnik)
Ahoj,
tak jsem se po dlouhý době odhodlal napsat.;-) Asi půl roku zpátky jsem zvažoval jestli se mám nabídnout jako pomocník webmastera a teďka jsem se konečně odhodlal nabídnout. Jde pouze o to, co bych jako pomocník měl zvládat. Ale to už záleží pouze na webmasterovi;) Tak to je první věc, kterou jsem chtěl. Druhá věc: koukal jsem na formu burzy tady na stránkách a to, že si to studenti vypisují seznam knížek do fóra, mi nepřipadá jako úplně nejlepší řešení... Proto jsem zkusil vytvořit něco jako e-shop, ve kterém by si studenti publikovali svoje učebnice. Pro publikujícího to bude sice mnohem pracnější než jenom vypsat seznam knížek do jednoho příspěvku, ale určitě to bude jednodušší pro nakupující, kteří nemusí složitě;) kdyby byl zájem o vyzkoušení, nahraju to někam k vyzkoušení. To by asi bylo všechno;) Budu potěšen odpovědí.
Lukáš Hromadník

Alpiq
generální partner školy

Sambar sport
sponzor školy

© Gymnázium Kladno 2004-2022
Kontakty    Partneři    Webmasteři    Novinky    Vyhledávání (pre-alfa)