Den zvířat

V pátek 3. 10. jsme ve škole oslavili Mezinárodní den zvířat. Ti z vás, kteří chtěli, přinesli do školy ukázat svého domácího zvířecího mazlíčka.

Zvířátek bylo osmnáct – křečci Sendík a Jurášek, morčata Kuba, Rudolf, Jakub Brusinka a Malina, achatiny vroubkované Polly, Patrick, Pluto, užovka červená Hádes, potkan Gigi, želva Arnošt, strašilka Strašilka, králík Bedřich, myši Sansa a Algernon, oblovka Oblovka, kanárek Pepík a nesmíme zapomenout na jednu krásnou papírovou kočičku, rentgen a zuby králíka Macešky.

Zvířátka školní den všechna přežila.

V rámci Mezinárodního dne jsme se také rozhodli uspořádat sbírku pro neziskovou organizaci Toulavé tlapky. Více informací najdete na nástěnce v prvním patře nebo v předchozí aktualitě.

Děkujeme vám i vašim mazlíčkům za účast.

Děkujeme za pomoc při organizaci:

Podívejte se na fotografie z této akce.

6. října 2014

Mgr. Veronika Nedvědová (gymnasiumkladno cz alt64 veronika nedvedova)
PhDr. Tereza Černá (gymnasiumkladno cz alt64 tereza cerna)