Krajský přebor v orientačním běhu (1. místo)

Dne 13. 5. 2014 se konal v Praze krajský přebor škol v orientačním běhu (Středočeský kraj). Letos jsme měli reprezentanty ve všech 4 kategoriích nižšího gymnázia:

Kromě zkušených běžců, kteří školu reprezentují již několik let, se přeboru letos zúčastnilo i několik nováčků. Všichni se moc snažili, několik z nich absolvovalo v minulém týdnu i velmi deštivý trénink. A jejich snaha přinesla ovoce. Krajský přebor škol jsme vyhráli a postoupili do národního kola, které se koná 11. 6. 2014 v Turnově. Podrobné výsledky družstev a jednotlivců jsou k vidění na webu soutěže.

K dosaženým individuálním výsledkům i k celkovému prvnímu místu blahopřejeme. Speciální dík patří Vaškovi, který dovybavil některé nováčky v týmu buzolami a popisovníky.

Celý tým bude muset ještě potrénovat a vy jim prosím držte v červnu palce.

14. května 2014

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)