Projekt Active Citizens vstupuje do druhého ročníku

Studenti naší školy pokračují ve své aktivní činnosti již druhým rokem. Jako ohlédnutí za prvním ročníkem a vysvětlení celého projektu vzniklo video, ve kterém můžete vidět i své spolužáky během aktivit jako zábavný program pro Speciální školu Slunce v Unhošti, velký dubnový Rozjezd v Domě kultury a odpoledne U nás na dvorku pro školní družiny.

I ve druhém ročníku chce Aktivní Kladno, jak si studenti v projektu říkají, pokračovat ve svém plánu zlepšit nabídku kulturního a sportovního vyžití v Kladně pokračovat.

První akci již mají za sebou – v pondělí 16. 12. navštívili opět Speciální školu Slunce, kde připravili pro jejich žáky tentokrát vánočně laděný hudebně-zábavný program a současně upekli cukroví, které nabízeli návštěvníkům na našem středečním vánočním koncertě.

Pokud i vy máte chuť se přidat, ozvěte se přes naše webové stránky.

21. prosince 2013

PhDr. Zuzana Vosátková