pIšQworky - káčátko přepsalo dějiny

Dnes 21. 11. 2013 se konalo krajské kolo v pIšQworkách tentokrát přímo v Praze na Střední průmyslové škole dopravní v Masné ulici.

Do krajského kola postoupil náš vítězný tým Gympl Kladno A ve složení

V krajském kole bojovalo 15 týmů o postup do celorepublikového kola, které se koná příští pátek (29. 11. 2013) v Brně. Postup do krajského kola nebyl pro nás ničím novým, po celou dobu trvání soutěže (5×) jsme se po vítězství v kole oblastním účastnili kola krajského (2× dokonce v počtu dvou týmů). Bohužel nikdy jsme se v krajském kole neprobojovali do finále.

A v čem tedy Káčátko (nový letošní talisman týmu Gympl A) změnilo dějiny? Neuvěřitelné se stalo skutkem a náš tým zvítězil!!!

Další podrobnosti a fotografie opět naleznete v reportáži na webu soutěže.

Blahopřejeme k vítězství a držíme palce.

21. listopadu 2013

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)