Přebor škol orientační běh (3. místo)

Dne 14.5.2013 se konal přebor škol v orientačním běhu. Naše družstvo tvořili tito žáci:

Jednalo se o družstvo složené ze samých "profesionálů". Bohužel chybí nám děvčata v obou kategoriích (D7 i D9). Přesto naše družstvo skončilo v těžké konkurenci dalších škol ve středočeském kraji na pěkném 3. místě. V jednotlivcích jsme sice medailové pozice neobsadili, ale všichni se snažili a podali stabilní výkon :). Podrobné výsledky jsou k vidění na vysledky-druzstva.

Více fotografií naleznete na klakob.rajce.idnes.cz. Tyto fotografie pořídila a naše družstvo celý den vydatně podporovala MUDr. Jaroslava Benešová, která je trenérkou většiny našich závodníků . Patří jí dík od celého týmu.

15. května 2013

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)