Výsledky školního kola soutěže SAPERE - zdravý životní styl a výživa

V kategorii II. pro nižší gymnázium se zúčastnilo 115 studenttů, 18 studentů získalo plný počet bodů. Tři nejlepší jsou Julie Vinklová , Karolína Fontánová a Filip Kothera z kvarty. Jako družstvo postupují do okresního kola.

V kategorii III. pro vyšší gymnázium se zúčastnilo 119 studentů, 20 studentů získalo plný počet bodů. Do okresního kola postupují Jan Fousek z 3.A, Anna Svobodová z 3.B a Karolína Procházková z kvinty

.

Celkové výsledky jsou k nahlédnutí na nástěnce před laboratoří. Prosím postupující, aby si přišli pro informace k další účasti a reprezentaci školy. Děkujeme všem studentům, kteří se zapojili do soutěže a blahopřejeme nejlepším! Děkuji kolegům, kteří pomáhali s realizací.

8. ledna 2013

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)