Bobřík informatiky 2012

Bobřík je opět tu. Pro ty z Vás, kteří jste se neúčastnili předchozích ročníků jen připomenutí - jedná se o informatickou soutěž podobného zaměření jako matematický Klokan, jmenuje se Bobřík informatiky.

Soutěž je určena žákům 5.-9. tříd základních škol a studentům středních škol. Soutěžící jsou rozděleni do kategorií podle toho, jaký ročník školy navštěvují. Letos existuje i kategorie mini pro žáky 1. stupně.

Celý test trvá 40 minut, probíhá přímo na počítači. Otázky jsou rozděleny do několika kategorií podle obtížnosti a počtu získaných bodů.

Benjamin
6.-7. r. ZŠ (prima a sekunda osmiletého gymnázia)
15. 11.
Kadet
8.-9. r. ZŠ (tercie a kvarta osmiletého gymnázia)
14. 11.
Junior
1.-2. r. SŠ (kvinta a sexta osmiletého gymnázia)
13. 11.
Senior
3.-4. r. SŠ (septima a oktáva osmiletého gymnázia)
12. 11.

Soutěž je vždy od 8 do 15 hodin. Konkrétní čas našeho školního kola bude upřesněn v závislosti na počtu přihlášených a volného místa v počítačové učebně. Svou účast na soutěži dobře promyslete, udělejte si například zkušební test.

Přihlášky buď osobně u Mgr. Lucie Pelikánové nebo na mail gymnasiumkladno cz alt64 pe.

Pro třídy nižšího gymnázia bude termín určen. Zájemci z kategorie Senior mohou přijít kdykoli v pondělí od 4 hodiny až do 9 hodiny.

4. listopadu 2012

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)