Úspěch na Ekologické olympiádě

Ve dnech 20. – 22.9. proběhlo ve Vlašimi Středočeské kolo Ekologické olympiády. Naši školu reprezentovalo družstvo složené z vítězů kola školního: Dominik Smrž ze 4.B, Šárka Trojanová z O6 a Tomáš Smyčka z 2.A. V soutěži byly hodnoceny teoretické znalosti z biologie a ekologie, praktické dovednosti z ochrany životního prostředí, schopnost vytvořit a obhájit poster na téma Ochrana volně žijích živočichů, a schopnost sestavit žádost o grant a obhájit před komisí jeho odbornost a realizovatelnost. V několikadenním měření sil družstvo Gymnázia Kladno s krycím jménem "Blešivci" získalo třetí místo v kraji. Ze čtrnácti družstev byli lepší jen studenti gymnázia z Rakovníka a z Mělníka.

Blahopřejeme.

2. října 2012

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)