Ekologická olympiáda 2011 - krajské kolo (2. místo)

Minulý víkend jsme vybojovali druhé místo ve Středočeském kraji. Síly se měřily v přírodovědných znalostech, v poznávání rostlin, živočichů, minerálů, ale také praktickými úlohami. Například družstva navrhovala, po důkladném průzkumu fauny a flóry určené lokality, jak v daném místě upravit hospodaření v lese tak, aby se podařilo navýšit diverzitu druhů. Tento úkol byl prezentován před porotou s pomocí posteru. V druhé praktické úloze se naše čistě dívčí družstvo pyšnilo nejdokonaleji a v dvojnásobné délce postavenou oplocenkou chránící stromky před okusem zvěří.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy studentkám Radce Trojanové, Denise Mouchové (O8A) a Pavlíně Muchové (O6A).

3. října 2011

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)