Literární maraton 2011

V pátek 23. 9. se koná Literární maraton. Jedná se o již dříve pořádanou akci, jíž se účastní studenti současní, bývalí i profesoři. Cílem maratonu je dát možnost účastníkům předvést svou oblíbenou četbu (přečtením úryvku z ní), popřípadě ukázat svou vlastní literární tvorbu, seznámit posluchače s různými novými a zajímavými knihami a inspirovat je k jejich četbě, a hlavně se pobavit a zároveň strávit příjemnou noc v naší krásné secesní budově gymnázia, zakončenou promítáním nějakého hodnotného filmu :).

Sejdeme se mezi 21:00-22:00 ve škole, začátek maratonu bude ve 22:00. Předpokládaný konec akce je 24. 9. kolem 9:00. S sebou si vezměte spacák, pití, jídlo a samozřejmě vaši případnou ukázku.

Účastníci se zapíší na nástěnku v přízemí u vchodu do školy.

S případnými dotazy se obracejte na paní prof. Pochmanovou.

Všechny srdečně zveme!

18. září 2011

Petra Šnoblová, bývalá O8 (2014) (seznam cz alt64 feetulle)