Budeme na očích - projekt

V úterý 23. 11. v 10 hodin bude za přítomnosti zástupců města Kladna s "trochou slávy" ukončen projekt "Budeme na očích". Cílem projektu bylo zrevitalizovat staré vitrínové skříně a přesunout zoologické exponáty z depozitáře na chodby tak, aby byly studentům i návštěvníkům školy "na očích". Krátkého setkání se zúčastní studenti, kteří se podíleli na projektu: studenti z přírodovědného kroužku Sovy, studenti biologických seminářů třetích a čtvrtých ročníků a pracovníci školy, kteří projekt zajišťovali: ředitelka školy RNDr. Minaříková, dále pan Louda a p. profesorky Smyčková, Kadlecová a Nedvědová.

Komise Rady města pro životní prostředí tento projekt podpořila nemalou finanční částkou.

Děkujeme za podporu představitelům našeho města, zároveň i děkujeme studentům, pracovníkům školy a odborné firmě za realizaci projektu.

20. listopadu 2010

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)