Vernisáž a výstava (Jiří Kolář)

Srdečně zveme na zahájení výstavy Jiří Kolář, vernisáž 15. 11. 2010 v 18 hodin v přízemí budovy Gymnázia Kladno.

Výstava otevřena ve všední dny od 8 do 18 hodin do 22. 12. 2010 (v odpoledních hodinách je přístup do školy omezen, prosíme proto o případné strpení).

Při příležitosti vernisáže výstavy bude zahájen provoz galerie V nikách v budově Gymnázia Kladno, autorem soch je Zdeněk Ruffer, absolvent ateliéru sochařství Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze.

Literární čtení

Básně a jiné texty Jiřího Koláře 25. 11. 2010 v 18 hodin přednesou Aleš Klíma a přátelé v budově Gymnázia Kladno.

Pořádá občanské sdružení Arteum ve spolupráci s Gymnáziem Kladno za podpory Ministerstva kultury ČR.

Prohlédněte si plakát k výstavě.

15. listopadu 2010

PaedDr. Zuzana Vlčková (volny cz alt64 zuzvlc)