AMD Cyber School - soutěž o počítačovou učebnu

Dne 11. 3. 2005 se v kině Palace Cinemas Slovanský dům v Praze uskutečnilo již druhé kolo soutěže o plně vybavenou počítačovou učebnu. Naši školu v této soutěži zastupují studenti třídy O3.A . V prvním kole byl kapitánem mužstva student Jakub Sedlmajer, který se tohoto kola zúčastnil v době jarních prázdnin.

Kapitánem druhého týmu byl v student Jan Vacula. Ve vědomostní soutěži skončil na výborném druhém místě. Celkově je naše škola po druhém kole jedenáctá. Do finále soutěže postoupí 15 nejlepších škol.

Soutěž o počítačovou učebnu je pouze doprovodnou akcí projektu AMD Cyber School. Jedná se o zábavně vzdělávací projekt čtyř velkých partnerů - společností Microsoft, AMD, EA a Progamers. Součástí každé části AMD Cyber School je blok prezentací různých firem, které účastníky seznamuji s novinkami v oblasti informatiky a mobilních technologií. Podrobnosti o AMD Cyber School a jejich doprovodných akcích naleznete na stránkách http://www.playzone.cz/school/.

17. března 2005

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)